Всеукраїнська юніорська олімпіада з інформатики 2024 - учасники

Учасник Ще спроб Клас Місто Школа
1 Хоменко Тимофій Іванович badge business 0 9 Київ, Солом'янський район, місто Київ ТЛНТУУ "КПІ" м. Києва
2 Бірюков Марк Олексійович badge business 0 9 Київ, Подільський район, місто Київ ПО ЗО " ШКОЛА "БАЗИС"
3 Пічкур Марія Олександрівна badge business 0 9 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ліцей №3
4 Шийка Мар'ян Олегович badge business 0 9 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
5 Оришич Денис Сергійович badge business 0 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
6 Шведченко Максим Денисович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "Харківський академічний ліцей №45"
7 Козоріз Андрій Сергійович badge business 0 9 Березань, Броварський район, Київська область Березанська ЗОШ №1
8 Теличко Микита Сергійович badge business 0 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
9 Мухін Роман Назарович badge business 0 8 Березань, Броварський район, Київська область Березанська ЗОШ №1
10 Дудко Михайло Олегович badge business 0 9 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
11 Буряченко Софія Павлівна badge business 1 8 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
12 Дорошенко Леонід Андрійович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
13 Садовніков Роман Олексійович badge business 1 7 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "СЗШ №58" ДМР
14 Процеров Максим Сергійович badge business 1 8 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
15 Задніпровська Тетяна Вадимівна badge business 1 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
16 Родіонов Олександр Олегович badge business 0 8 Kyiv, Дарницький район, місто Київ Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №296 з поглибленим вивченням іноземної мови
17 Стрельбицька Ксенія Євгенівна badge business 0 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
18 Мороз Петро Олексійович badge business 0 8 Київ, Солом'янський район, місто Київ ТЛНТУУ "КПІ" м. Києва
19 Коваль Олег Андрійович badge business 3 6 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
20 Стрілець Станіслав Вікторович badge business 0 9 Тиниця, Ніжинський район, Чернігівська область Тиницький ЗЗСО
21 Свірчевський Олександр Володимир badge business 15 6 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ліцей №4
22 Коломієць Михайло Сергійович badge business 0 8 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
23 Полупанова Адель Сергіївна badge business 3 7 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область Гімназія № 3
24 Касьян Ілля Олексійович badge business 1 8 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
25 Міщенко Іван Віталійович badge business 0 8 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ
26 Зборош Максим Андрійович badge business 0 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ Український фізико-математичний ліцей КНУ імені Т. Шевченка
27 Федчик Арсен Анатолійович badge business 0 9 Луцьк, Луцький район, Волинська область Луцький ліцей №27
28 Обозний Ігор Васильович badge business 1 7 Київ, Солом'янський район, місто Київ гімназія №178 м. Києва
29 Мельничук Таїсія Ігорівна badge business 0 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ №5
30 Степаненко Ніна Іванівна badge business 0 9 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
31 Танчуков Андрій Дмитрович badge business 1 8 Київ, Дарницький район, місто Київ Гімназія №267 м. Київа
32 Ябченко Ростислав Миколайович badge business 0 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
33 Петров Матвій Сергійович badge business 13 11 Суми, Сумський район, Сумська область Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24
34 Мєламуд Роман Ігорович badge business 0 9 Київ, Оболонський район, місто Київ КЛ "Маріупольський ліцей міста Києва"
35 Грицина Матвій Олегович badge business 0 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
36 Третяк Альона Вікторівна badge business 1 8 Тиниця, Ніжинський район, Чернігівська область Тиницький ЗЗСО
37 Ткачук Марія Олександрівна badge business 1 8 Здолбунів, Рівненський район, Рівненська область Здолбунівський ліцей №4 Здолбунівської міської ради Рівненської області
38 Зюзь Олександр Сергійович badge business 2 7 Луцьк, Луцький район, Волинська область Луцький ліцей №27
39 Савочкін Вольга Дмитрович badge business 0 8 Київ, Шевченківський район, місто Київ ТОВ "Центр освіти "Оптіма"
40 Побігун Юрій Андрійович badge business 0 9 Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область ліцей імені Миколи Сабата
41 Попович Іван Олександрович badge business 0 8 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ імені Тараса Шевченка
42 Слиш Ростислав Михайлович badge business 1 8 Яворів, Яворівський район, Львівська область Яворівський ЦДЮТ
43 Заболотний Владислав Володимирович badge business 0 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №13 Хмельницької міської ради"
44 Опанасюк Максим Едуардович badge business 2 7 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Рівненський Ліцей номер 12
45 Федоров Михайло Анатолійович badge business 2 7 Ірпінь, Солом'янський район, місто Київ Ліцей №142 міста Києва
46 Ралець Давид Романович badge business 0 9 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради
47 Козуб Наталія Миколаївна badge business 1 8 Березань, Броварський район, Київська область Березанська ЗОШ №1
48 Луньова Ксенія Олександрівна badge business 0 9 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область КЗ "Ліцей НТН" КМР "
49 Страхаль Дмитро Романович badge business 0 9 Нова Дофінівка, Одеський район, Одеська область Новодофінівська гімназія
50 Николайчук Захарій Олегович badge business 2 7 Перерив, Коломийський район, Івано-Франківська область Матеївецька гімназія, філія Замулинецького ліцею
51 Бура Артем Вадимович badge business 1 7 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ №5
52 Мельник Владислав Андрійович badge business 0 9 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради
53 Сисюк Ян Вікторович badge business 1 8 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Ліцей №18
54 Перекопська Дар'я Андріївна badge business 0 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
55 Новак Олександр Іванович badge business 2 7 Малі Телковичі, Вараський район, Рівненська область Малотелковицька гімназія
56 Гоза Святослав Степанович badge business 2 7 Новояворівськ, Яворівський район, Львівська область ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1
57 Рубан Лев Іванович badge business 0 9 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
58 Дрозд Михайло Юрійович badge business 0 9 Здолбунів, Рівненський район, Рівненська область Здолбунівський ліцей №4 Здолбунівської міської ради Рівненської області
59 Лащенко Денис Валерbйович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
60 Танов Богдан Юрійович badge business 0 9 смт. Великодолинське, Одеський район, Одеська область Великодолинський ліцей №2
61 Лаврів Артем Олегович badge business 0 9 Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Ліцей імені Миколи Сабата
62 Бондаренко Максим Анатолійович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
63 Сафонов Гліб Дмитрович badge business 0 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
64 Заєць Микола Віталійович badge business 1 8 Київ, УФМЛ, УФМЛ Український Фізико-Математичний Ліцей Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка
65 Гусак Олександр Володимирович badge business 0 9 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
66 Рижанський Андрій Олександрович badge business 0 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
67 Сова Максим Олегович badge business 0 8 Україна, Кіровоградська область, м.Знам'янка, Кропивницький район, Кіровоградська область Ліцей "Свобода" Знам'янської міської ради Кіровоградської області
68 Бондаренко Юрій Максимович badge business 0 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
69 Дахно Владислав Геннадійович badge business 0 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
70 Зінчук Володимир Петрович badge business 2 7 Львів, Львівський район, Львівська область Львівська академічна гімназія
71 Іколенко Олексій Сергійович badge business 0 9 Житомир, Житомирський район, Житомирська область Житомирський міський ліцей №1 Житомирської міської ради
72 Яцина Назарій Сергійович badge business 0 9 Горішні Плавні, Кременчуцький район, Полтавська область СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської
73 Скрипник Владислав Євгенович badge business 0 9 Горішні Плавні, Кременчуцький район, Полтавська область СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської
74 Забродна Анастасія Артемівна badge business 0 9 Горішні Плавні, Кременчуцький район, Полтавська область СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської
75 Акчуріна Міланья Ігорівна badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
76 Васільєв Денис Володимирович badge business 0 9 Полтава, Полтавський район, Полтавська область КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»
77 Горюк Станіслав Миколайович badge business 0 9 Вижниця, Вижницький район, Чернівецька область Вижницький опорний ліцей імені Юрія Федьковича
78 Гребенюк Станіслав Артемович badge business 1 8 Краматорськ, Краматорський район, Донецька область Краматорська ЗОШ № 23
79 Микаєлян Рената Петрівна badge business 1 8 Стрий, Стрийський район, Львівська область Стрийський ліцей "Гімназія ім. А. Шептицького"
80 Карагуця Микита Євгенович badge business 0 9 с.Кам'янка, Ізмаїльський район, Одеська область Кам'янський ліцей Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області
81 Татарінов Андрій Максимович badge business 1 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХГ №47
82 Яцентюк Ілля Станіславович badge business 0 9 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область Ліцей нових технологій навчання
83 Черевко Володимир Павлович badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородський науковий ліцей
84 Заболотний Нікіта Євгенович badge business 1 8 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
85 Коваль Назар Павлович badge business 0 9 Рівне, Рівненський район, Рівненська область РІвненський Обласний Науковий Ліцей
86 Білостоцький Олександр Юрійович badge business 0 9 Броди, Золочівський район, Львівська область Бродівська гімназія Ім. Івана Труша
87 Карпенко Іван Олександрович badge business 1 8 Дніпро, Дніпропетровська обл., Дніпровський район, Дніпропетровська область Гімназія №80 Дніпровської міської ради
88 Filatov Sam Borisovich badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський Науковий Ліцей "Обдарованість"
89 Гавря Владислав Романович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський Ліцей номер 18
90 Прокопенко Максим Вітальйович badge business 3 6 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
91 Бабяк Олександр Романович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
92 Славгородська Вікторія Дмитрівна badge business 1 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №171 «Лідер»
93 Сосницька Наталія Валеріївна badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський ліцей №154 Харківської міської ради
94 Бережний Матвій Олегович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
95 Шевченко Давид Антонович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
96 Риндик Микола Олексійович badge business 0 8 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
97 Вербицький Павло Сергійович badge business 1 7 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
98 Степаненко Артем Олександрович badge business 1 8 Чорнухи, Лубенський район, Полтавська область Чорнухинського ліцею імені Г.С.Сковороди
99 Кесарєв Єгор Олександрович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХЛ №170
100 Кесарєв Михайло Олександрович badge business 2 6 Харків, Харківський район, Харківська область ХЛ № 170
101 Яцик Єва Олександрівна badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХГ №46 ім. М.В.Ломоносова
102 Куманьов Костянтин Сергійович badge business 7 2 Кам'янське, Кам'янський район, Дніпропетровська область КЗ "Академічний ліцей №15" КМР
103 Немеш Володимир Олександрович badge business 0 9 Іршава, Хустський район, Закарпатська область Іршавський ліцей
104 Серго Дар'я Андріївна badge business 0 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
105 Дудін Володимир Вікторович badge business 15 7 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область Черкаська гімназія номер 31
106 Рапіна Марія Костянтинівна badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
107 Опульський Антон Іванович badge business 0 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №171 «Лідер»
108 Несененко Назар Сергійович badge business 0 9 Радомишль, Житомирський район, Житомирська область Радомишльський опорний ліцей №2
109 Кучин Федір Олегович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
110 Тарасюк Марк Андрійович badge business 0 9 Луцьк, Луцький район, Волинська область КЗ ЗСО "Луцький ліцей №4 імені Модеста Левицького Луцької Міської ради"
111 Губа Валерій Тарасович badge business 1 8 Новомосковськ, Новомосковський район, Дніпропетровська область Ліцей №6
112 Горбань Володимир Святославович badge business 0 7 Київ, Подільський район, місто Київ ПО ЗО " ШКОЛА "БАЗИС"
113 Замбовський Юрій Дмитрович badge business 1 8 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ №7 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
114 Фесенко Михайло Антонович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
115 Половко Данило Олегович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХГ №47
116 Славов Єгор Вікторович badge business 1 7 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
117 Русакова Марія Олексіївна badge business 0 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
118 Вязовська Соломія Андріївна badge business 1 8 Київ, Шевченківський район, місто Київ ТОВ "Центр освіти "Оптіма"
119 Баликін Олександр Олександрович badge business 0 8 Кременчуг (Полтавська область), Кременчуцький район, Полтавська область Ліцей №30 "Олімп" імені Н. М. Шевченко
120 Бродський Лев Михайлович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
121 Мислік Борис Євгенович badge business 0 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
122 Шевченко Іван Владиславович badge business 1 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №171 «Лідер»
123 Веселов Максим Васильович badge business 0 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область Кременчуцька гімназія №14
124 Троць Максим Вікторович badge business 1 8 Тиниця, Ніжинський район, Чернігівська область Тиницький ЗЗСО
125 Страхаль Михайло Романович badge business 4 5 Нова Дофінівка, Одеський район, Одеська область Новодофінівська гімназія
126 Майструк Андрій Миколайович badge business 0 8 шубків, Рівненський район, Рівненська область шубківківський ліцей
127 Карпів Максим Сергійович badge business 0 9 Червоноград, Червоноградський район, Львівська область Гімназія 2 Червоноградцької міскої ради
128 Гейса Євгенія Святославівна badge business 1 8 Шубків, Рівненський район, Рівненська область Шубківський ліцей
129 Долінський Дмитро Андрійович badge business 1 7 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Тучинський ліцей
130 Сікачевській Станіслав Миколайович badge business 0 9 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Тучинський ліцей
131 Доній Іван Олександрович badge business 0 9 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область Комунальний заклад "Ліцей імені Тараса Шевченка Кропивницької міської ради"
132 Чуканов Тимур Артемович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
133 Ігнатійчук Назарій Романович badge business 0 9 Боратин, Луцький район, Волинська область Боратинський ліцей
134 Карпішин Єгор Олексійович badge business 0 9 Кривий Ріг, Криворізький район, Дніпропетровська область Криворізький ліцей №35 "Імпульс" Криворізької міської ради
135 Харченко Григорій Олександрович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
136 Каргапольцев Андрій Павлович badge business 0 9 Київ, Шевченківський район, місто Київ СШ№106 м.Києва
137 Оленич Егор Дмитрович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
138 Соколенко Максим Тарасович badge business 1 7 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
139 Барвінок Владислав Романович badge business 0 9 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область ФІМЛІ
140 Федоров Роман Сергiйович badge business 0 7 Харкiв, Харківський район, Харківська область Ангстрем
141 Фурманюк Оксана Назарівна badge business 1 8 Радивилів, Дубенський район, Рівненська область Радивилівський ліцей №2
142 Хрущова Лілія Михайлівна badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
143 Гіль Владислав Андрійович badge business 0 9 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
144 Загородній Максим Олександрович badge business 0 9 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
145 Ківган Олексій Віталійович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
146 Луцюк Олег Миколайович badge business 0 9 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Рівненський ліцей №12 Рівненської міської ради
147 Деньга Олеся Олександрівна badge business 0 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
148 Шолда Максим Олександрович badge business 0 9 Новодністровськ, Дністровський район, Чернівецька область Новодністровська гімназія
149 Супрун Данііл Дмитрович badge business 0 9 Кривий Ріг, Криворізький район, Дніпропетровська область Криворізький Ліцей №49
150 Дмитренко Гліб Андрійович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
151 Ісаєнко Артем Олегович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський ліцей №172 Харківської міської ради
152 Незять Мирослав Дмитрович badge business 1 7 Кам'янське, Кам'янський район, Дніпропетровська область КЗ "Академічний ліцей №15" КМР
153 Циганко Вероніка Валеріївна badge business 2 7 КАМ'ЯНСЬКЕ, Кам'янський район, Дніпропетровська область КЗ "АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ №15" КМР
154 Павлюченко Ілля Олександрович badge business 1 7 Кам'янське, Кам'янський район, Дніпропетровська область КЗ "Академічний ліцей № 15" КМР
155 Снітько Євген Юрійович badge business 1 7 Камянське, Кам'янський район, Дніпропетровська область КЗ "Академічний ліцей №15" КМР
156 Лаута Даниїл Сергійович badge business 1 7 Романківці, Дністровський район, Чернівецька область ОЗ "Романковецький ліцей ім. К.Ф.Поповича"
157 Приступа Артем Андрійович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область Комунальний заклад "Харківський ліцей №128 Харківської міської ради"
158 Харабара Максим Богданович badge business 1 7 с.Романківці, Дністровський район, Чернівецька область Опорний заклад "Романковецький ліцей імені академіка К.Ф.Поповича Сокирянської міської ради Дністровського району Чернівецької області"
159 Скороход Максим Сергійович badge business 0 9 Полтава, Полтавський район, Полтавська область Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області
160 Мориконь Михайло Миколайович badge business 1 8 Березне, Рівненський район, Рівненська область Березнівський економіко-гуманітарний ліцей Березнівської міської ради
161 Ярошук Ілля Анатолійович badge business 4 5 Ємільчине, Новоград-Волинський район, Житомирська область Ємільчинський ліцей №1
162 Вара Єгор Петрович badge business 0 8 м.Київ, УФМЛ, УФМЛ Український фізико-математичний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка
163 Барабась Федір Дмитрович badge business 1 8 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ
164 Ісак Михайло Андрійович badge business 0 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
165 Тамойко Андрій Васильович badge business 0 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №4
166 Мамонтов Матвій Констянтинович badge business 1 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
167 Кубов Ярослав Андрійович badge business 2 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Навчально-виховне об'єднання 5
168 Денисюк Ілля Михайлович badge business 2 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
169 Гордієнко Валерій Миколайович badge business 0 9 Розсоша, Хмельницький район, Хмельницька область Розсошанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
170 Сопілко Мілана Олександрівна badge business 1 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
171 Яремко Анастасія Орестівна badge business 0 9 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
172 Харін Андрій Сергійович badge business 1 7 Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Ліцей імені Миколи Сабата
173 Суходоля Єсенія Сергіївна badge business 1 7 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
174 Косс Юрій Андрійович badge business 1 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
175 Шумило Софія Андріївна badge business 0 9 Кам'янець-Подільський, Кам'янець-Подільський район, Хмельницька область Кам'янець-Подільський ліцей №5
176 Симоні Михайло Романивач badge business 1 8 Білогір'я, Шепетівський район, Хмельницька область Білогірський опорний заклад загальної середньої освіти ім. І.О.Ткачука
177 Бричевський Тимофій Сергійович badge business 0 9 Кам`янець-Подільский, Кам'янець-Подільський район, Хмельницька область Приватний НВК "Антей"
178 Коваленко Давид Олександрович badge business 1 8 Червоновершка, Кропивницький район, Кіровоградська область Червоновершський ліцей
179 Лига Олександр Артемович badge business 0 8 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область ФІМЛІ
180 Тарасюк Захар Андрійович badge business 0 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
181 Козак Владислав Андрійович badge business 0 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука
182 Гарбар Павло Андрійович badge business 3 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
183 Смиковська Катерина Миколаївна badge business 1 7 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Інтелект"
184 Мельник Катерина Романівна badge business 1 7 Калуш, Калуський район, Івано-Франківська область Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області
185 Кравчук Роман Вадимович badge business 1 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
186 Левко Летита Тарасович badge business 2 11 Львів, Львівський район, Львівська область Ліцей №93
187 Коновал Владислав Романович badge business 1 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Ліцей №16 імені Володимира Козубняка Хмельницької міської ради
188 Томчишен Даниїл Русланович badge business 1 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
189 Осьмак Ігор Євгенович badge business 0 9 Київ, Голосіївський район, місто Київ ПП НЗ "Європейський Колегіум"
190 Рудницький Максим Євгенійович badge business 2 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
191 Войтович Богдан Геннадійович badge business 0 9 Зарічне, Вараський район, Рівненська область Зарічненський Ліцей №1
192 Шеремета Аріна Андріївна badge business 1 7 м. Луцьк, Луцький район, Волинська область КЗЗСО "Луцький ліцей №9 Луцької міської ради"
193 Сивак Юлія Андрієвна badge business 0 9 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
194 Новіков Андрій Юрійович badge business 0 8 УФМЛ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ імені Тараса Шевченка
195 STEFANIUK OLEKSANDR Ярославович badge business 2 7 Снятин, Коломийський район, Івано-Франківська область Снятинський ліцей імені Василя Стефаника
196 Степанюк Ярослав Михайлович badge business 1 8 Київ УФМЛ, УФМЛ, УФМЛ Український фізико-математичний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка
197 Єфанов Микола Миколайович badge business 1 8 УФМЛ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ
198 Озеранський Євген Сергійович badge business 0 9 Мирноград, Покровський район, Донецька область Мирноградський ОЗЗСО
199 Бондарев Артем Євгенович badge business 0 9 Кривий Ріг, Криворізький район, Дніпропетровська область КНВК № 129 "ГЛАС" КМР ДО
200 Кондратенко Микита Олексійович badge business 0 9 Кривий Ріг, Криворізький район, Дніпропетровська область КНВК № 129 "ГЛАС" КМР ДО
201 Юрченко Анастасія Дмитрівна badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
202 Роженко Олександр Дмитрович badge business 0 11 Херсон, Херсонський район, Херсонська область Херсонська гімназія 6 Херсонської міської ради
203 Цинік Анатолій Костянтинович badge business 3 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
204 Павлик Андрій Олегович badge business 0 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
205 Гурницька Єлизавета Олександрівна badge business 1 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
206 Савчук Юрій Олексійович badge business 2 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
207 Кругляк Анна Миколаївна badge business 2 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область СЗОШ №27 імені Дмитра Іваха
208 Матвієнко Святослав Вячеславлвич badge business 15 5 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
209 Винник Владислав Сергійович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
210 Лужняк Денис Віталійович badge business 1 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №6
211 Осташевський Костянтин Олексійович badge business 1 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Ліцей №17 міста Хмельниіького
212 Шпильовий Артем Володимирович badge business 1 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
213 Семенченко Богдан Віталійович badge business 15 8 Бахмач, Ніжинський район, Чернігівська область Бахмацький ліцей № 1
214 Западинчук Андрій Дмитрович badge business 3 6 Київ, Святошинський район, місто Київ Загальна середньоосвітня школа №140
215 Чаус Вероніка Вікторівна badge business 1 8 Біла Церква, Білоцерківський район, Київська область Ліцей «Перша Білоцерківська гімназія» Білоцерківської міської ради Київської області
216 Макаришин Роман Володимирович badge business 0 9 Жукотин, Самбірський район, Львівська область Жукотиньська гімназія
217 Суділовський Михайло Олександрович badge business 1 8 Киев, Подільський район, місто Київ Середня загальноосвітня школа №242
218 Сагадін Кірілл Павлович badge business 0 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Ліцей №3 імені Артема Мазура
219 Островерхий Олексій Віталійович badge business 1 8 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область ФІМЛІ
220 Левадський Ілля Іванович badge business 0 9 Березань, Броварський район, Київська область Березанська ЗОШ №1
221 Безкоровайний Сергій Миколайович badge business 20 8 Березань, Броварський район, Київська область Березанська ЗОШ №1
222 Рамський Роман Андрійович badge business 0 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
223 Артеменко Євген Дмитрович badge business 1 7 Харків, Харківський район, Харківська область «Харківський ліцей № 55 Харківської міської ради»
224 Садовський Артем Геннадійович badge business 1 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
225 Місько Юрій Петрович badge business 2 7 Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область Підволочиський ліцей імені Івана Франка
226 Завальнюк Дмитро Миколайович badge business 0 9 Верба, Дубенський район, Рівненська область Вербський ліцей
227 Піхно Нікіта Дмитрович badge business 0 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
228 Жук Костяетин Олегович badge business 0 9 Луцьк, Луцький район, Волинська область Княгининівський ліцей Волинської Обласної Ради
229 Задара Михайло Віталійович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область Комунальний заклад "Харківський ліцей №126 Харківської міської ради"
230 Калиновський Тимофій Олександрович badge business 1 9 Княгининок, Луцький район, Волинська область Княгининівський ліцей Волинської обласної ради
231 Коверчук Михайло Богданович badge business 1 8 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецька гімназія 7
232 Гандзій Єгор Геннадійович badge business 1 7 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський ліцей №62
233 Фенченко Олександр Миколайович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХТЛ №9
234 Рижкін Гліб Альбертович badge business 0 9 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський ліцей №38 імені В.Д.Чайки
235 Сорока Олександра Ярославівна badge business 2 7 Шостка, Шосткинський район, Сумська область ШНВК: сш І-ІІ ст. - ліцей
236 Перебийніс Антон Павлович badge business 0 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
237 Мусієнко Владислав Романович badge business 0 8 Київ, УФМЛ, УФМЛ Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
238 Заганяч Софі Миколаївна badge business 0 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
239 Довгий Олександр Сергійович badge business 1 8 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область ФІМЛІ
240 Дедяєв Павло Костянтинович badge business 0 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область Ліцей № 7 ім. В. Бражевського
241 Фролов Євген Максимович badge business 0 8 Київ, УФМЛ, УФМЛ Український Фізико-математичний Ліцей Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка
242 Королюк Соломія Сергуїіна badge business 0 9 Луцьк, Луцький район, Волинська область Луцький ліцей №27
243 Коваль Катерина Дмитрівна badge business 0 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
244 Волочай Степан Вікторович badge business 1 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
245 Далада Єгор Олегович badge business 1 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
246 Щеглов Ярослав Олександрович badge business 1 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
247 Кутана Діана Валеріївна badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
248 Клименчук Софія Олексіївна badge business 0 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
249 Шевченко Святослав Віталійович badge business 3 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Навчально-виховного комплексу №6
250 Задніпровська Іванна Вадимівна badge business 3 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
251 Мельничук Богдан Олександрович badge business 0 8 Луцьк, Луцький район, Волинська область Княгининівський ліцей Волинської обласної ради
252 Кошман Матвій Віталійович badge business 1 8 Кропивницкий, Кропивницький район, Кіровоградська область КЗ, "Ліцей Нових Технологій навчання" КМР
253 Єрохін Михаїл Андрійович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
254 Мирончук Максим Андрійович badge business 1 7 Оженин, Рівненський район, Рівненська область Оженинський ліцей ім. Т.Г. Шевченка
255 Крисанов Дмитро В'ячеславович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХГ №46 ім. М.В.Ломоносова
256 Гаврилюк Ілля Максимович badge business 0 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
257 Ніколаєнко Владислав Володимирович badge business 1 8 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область Перша міська гімназія
258 Гулівець Олександра Олексіївна badge business 0 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "СЗШ №89" ДМР
259 Грибок Ілля Олександрович badge business 0 9 Кривий Ріг, Криворізький район, Дніпропетровська область Криворізький Центрально-Міський ліцей
260 Іванищак Назарій Віталійович badge business 1 7 Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Ліцуй ім. Миколи Сабата
261 Коваль Герман Дмитрович badge business 3 6 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область Кременчуцький Ліцей №11 "ГАРАНТ"
262 Онищук Богуслав Ігорович badge business 0 9 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Обласний науковий ліцей в м. Рівне
263 Шпорта Михайло Олексійович badge business 1 8 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
264 Соколов Андрій Сергійович badge business 3 6 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
265 Захарченко Костянтин Костянтинович badge business 0 8 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область ДНІПРОВСЬКА ГІМНАЗІЯ № 80 ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
266 Шнейдер Іван Віталійович badge business 1 8 Хуст, Хустський район, Закарпатська область Хустський багатопрофільний ліцей номер один імені Івана Магули
267 Дзедзіч-Бірюков Даніїл Олександрович badge business 1 7 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
268 Попов Олексій Віталійович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
269 Шеховцова Марія Олександрові badge business 2 7 Київ, Солом'янський район, місто Київ ТЛНТУУ "КПІ" м. Києва
270 Андрусенко Єлизавета Олександрівна badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "Великобабчанський ліцей" Чугуївської міської ради Харківської області
271 Загороднєва Аліса Сергіївна badge business 1 7 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
272 Хачатурян Глiб Анатолійович badge business 1 11 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська СШ №16
273 Пігарєв Олександр Сергійович badge business 2 6 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
274 Улещенко Іван Володимирович badge business 2 8 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
275 Горбатюк Антон Олександрович badge business 2 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
276 Лазюта Дмитро Романович badge business 4 5 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ № 27 м. Житомира
277 Тонкошкур Дарія Геннадіївна badge business 0 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
278 Беззуб Аліна Сергіївна badge business 0 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
279 Смольянов Михайло Вікторович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
280 Лях Ярослав Ігорович badge business 2 6 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
281 Бойко Максим Петрович badge business 0 10 Розлив, Волноваський район, Донецька область Костянтинопільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
282 Киценко Володимир Андрійович badge business 1 11 Olexandriya, Олександрійський район, Кіровоградська область Мультипрофільний ліцей Олександрійської міської ради Кіровоградської області
283 Пархоменко Віра Сергіївна badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
284 Підстрела Анастасія Вікторівна badge business 1 8 Березань, Броварський район, Київська область Березанська ЗОШ №1
285 Рибалка Давид Леонідович badge business 1 8 Березань, Броварський район, Київська область Березанська ЗОШ №1
286 Подарецький Богдан Сергійович badge business 1 8 Березань, Броварський район, Київська область Березанська ЗОШ №1
287 Оринчак Антоній Михайлович badge business 0 9 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
288 Мисла Дмитро Васильович badge business 0 9 с.Завидово, Мукачівський район, Закарпатська область Завидівська гімназія Мукачівської міської ради Закарпатської області
289 Філатов Семен Борисович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський Науковий Ліцей "Обдарованість"
290 Кучінка Жомбор Золтанович badge business 3 6 c.Шом, Берегівський район, Закарпатська область Шомівська гімназія Косоньської сільської ради Закарпатської областіівська гімназія Косоньської сільської ради Закарпатської області
291 Павленко Матвій Артемович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область Комунальний заклад «Харківський науковий ліцей "Обдарованість"» Харківської обласної ради
292 Романюк Вадим Андрійович badge business 1 7 Горохів, Луцький район, Волинська область Горохівський ліцей №2 Горохівської МР
293 Гордієнко Павло Сергійович badge business 0 8 Слов'янськ, Краматорський район, Донецька область Слов'янська загальноосвітня школа 1-3 ступенів №15
294 Георгіян Владислав Іванович badge business 0 9 Кельменці, Дністровський район, Чернівецька область Кельменецький ліцей - опорний заклад
295 Погорєлов Олексій Сергійович badge business 0 9 Добрянка, Чернігівський район, Чернігівська область Добрянський ліцей
296 Соболь Софія Сергіївна badge business 0 9 Добрянка, Чернігівський район, Чернігівська область Добрянський ліцей
297 Бабченко Олександр Ігоревич badge business 2 6 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
298 Олійник Ілля Романович badge business 0 9 Слов'янськ, Краматорський район, Донецька область Слов'янський ЗЗСО I-III ступенів № 15
299 Білик Софія Олександрівна badge business 2 7 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Рівненський ліцей № 9
300 Жикол Ярослав Олегович badge business 1 8 харків, Харківський район, Харківська область it step school
301 Уткін Олександр Іванович badge business 1 7 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
302 Почко Дмитро Юрійович badge business 0 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №171 «Лідер»
303 Чаюн Михайло Олексійович badge business 2 6 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
304 Діденко Данило Вікторович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область Харьковский Университетский Лицей
305 Стефанчук Катерина Михайлівна badge business 0 9 Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область Підволочиський ліцей імені Івана Франка
306 Михалко Георгій Романович badge business 3 6 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
307 Ходакевич Михайло Сергійович badge business 0 9 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
308 Чуб Марiя Михайлівна badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХГ №47
309 Кошевий Дмитро Максимович badge business 0 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
310 Лавров Дмитро Євгенієвич badge business 1 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
311 Колбасін Максим Владиславович badge business 3 5 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
312 Кобзар Павло Прохорович badge business 0 8 Кривий ріг, Криворізький район, Дніпропетровська область Криворізький ліцей №49 Криворізької міської ради
313 Гіль Владислав Андрійович badge business 0 9 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
314 Горбунов Олександер Романович badge business 15 6 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
315 Губін Данііл Андрійович badge business 1 7 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
316 Дуніков Назарій Андрійович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський академічний ліцей №45
317 Евгений Євгеній Андрійович badge business 0 9 Олександрія, Олександрійський район, Кіровоградська область Мульти-профыльний Ліцей м. Олександрії
318 Парасюк Кузьма Миколайович badge business 3 11 Львів, Львівський район, Львівська область Гуманітарний ліцей "Заплив"
319 Коптєв Максиміліан Альбертович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
320 Патлатюк Максим Артемович badge business 0 8 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область Технічний ліцей
321 Дубина Іван Олеговтч badge business 1 7 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
322 Aгеєв Арсеній Дмитрович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХГ №47
323 Найдич Стас Сергійович badge business 2 7 Ромни, Роменський район, Сумська область ліцей №1 ім. П. І. Калнишевського
324 Соломко Андрій Максимович badge business 0 9 Велика Камʼянка, Коломийський район, Івано-Франківська область Великокамʼянський ліцей
325 Корна Олексій Андрійович badge business 1 8 Ромни, Роменський район, Сумська область Роменський ліцей номер 1 ім. П.І.Калнишевського
326 Вінце Назарій Оттілович badge business 0 8 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Лінгвістична гімназія ім. Т.Г. Шевченка
327 Заболотна Катерина Ігорівна badge business 2 6 Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Ліцей №5 Івано-Франківської міської ради
328 Зіньковський Андрій Олегович badge business 0 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область Житомирський міський ліцей №1 Житомирської міської ради
329 Шевчук Діма Васильович badge business 1 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область Житомирський міський ліцей №1 Житомирської міської ради
330 Драганец Валентина Миколаївна badge business 1 11 Олександрія, Шевченківський район, місто Київ Ліцей
331 Сігетій Вікторія Ігорівна badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородській науковій лицей
332 Ілюк Олеся Романівна badge business 1 8 УФМЛ, УФМЛ, УФМЛ Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
333 Фатєєв Олександр Олександрович badge business 3 6 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
334 Кузенко Олександр Миколайович badge business 15 6 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
335 Хасаншин Руслан Ренатович badge business 15 6 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
336 Чевдар Тимофій Олександрович badge business 1 8 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Обласний науковий ліцей в м. Рівне
337 Тилищак Марія Олександрівна badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородський науковий ліцей
338 Огурцов Олександр Віталійович badge business 0 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХГ №47
339 Хребтов Єгор Євгенович badge business 1 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
340 Пилипенко Владислава Андріївна badge business 0 9 Синельникове, Синельниківський район, Дніпропетровська область Синельниківський ліцей №5
341 Харченко Макар Михайлович badge business 1 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
342 Веселов Максим Васильович badge business 0 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область Малокохнівська гімназія №14